Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój

ul. Mazurska 6

tel. +48 324 714 704

       +48 459 450 093

poczta@sp5.jastrzebie.pl
Jesteś tutaj: Start / Konsultacje

Konsultacje

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Adamczuk Renata

czwartek

9:50-10:35

Chrukin Małgorzata

środa

12:45-13:30

Beczek Magdalena

wtorek

9:50-10:35

Bober Teresa

środa

12:45-13:30

Brzoza Łukasz

środa

10:45-11:30

Dobrowolska Beata

środa

12:45-13:30

Dudek Magdalena

środa

8:55-9:40

Dudzik Elżbieta 

środa

8:55-9:40

Duk-Bochnak Izabela

poniedziałek

11:55-12:40

Dworak-Kulig Monika

poniedziałek

9:50-10:35

Gaj Aleksandra

wtorek

11:45-12:30

Gajda Magdalena

wtorek

10:45-11:30

Henicz Elżbieta

środa

11:45-12:30

Holona Anna

środa

12:45-13:30

Jarczok Justyna

piątek

11:45-12:30

Jochymek Monika

piątek

8:55-9:40

Kania Bożena

piątek

8:00-8:45

Krym Dominika

poniedziałek

11:45-12:30

Kulczycka-Pruszyńska Krystyna

środa

10:45-11:30

Kurdziel-Noga Lucyna

piątek

12:45-13:30

Lotko Krystyna

piątek

8:55-9:40

Łapa Beata

wtorek

9:50-10:35

Łapińska-Gruszczyk Joanna

czwartek

12:45-13:30

Marszałek Hanna

środa

9:50-10:35

Matlakiewicz Dorota

wtorek

11:45-12:30

Mazur Andrzej

czwartek

10:45-11:30

Mentlik Agnieszka

piątek

10:45-11:30

Musioł-Ferszt Agnieszka

wtorek

9:50-10:35

Nather Barbara

piątek

10:45-11:30

Nejkauf-Właszczuk Angelika

piątek

11:45-12:30

Niedziela Barbara

czwartek

9:50-10:35

Nowak Hanna

środa

12:45-13:30

Nowak-Tuszyńska

środa

10:45-11:30

Olszowski Ireneusz

wtorek

11:45-12:30

Oślizło Wioleta

wtorek

11:45-12:30

Pawliczek Anna

środa

9:50-10:35

Pifczyk Dominika

czwartek

8:55-9:40

Przybyłowska Agnieszka

poniedziałek

13:40-14:25

Reichman Renata

środa

10:45-11:30

Schinohl Elżbieta

czwartek

9:50-10:35

Schmidt Magdalena

czwartek

8:55-9:40

Sobocik Justyna

wtorek

8:55-9:40

Skirtun Izabela

poniedziałek

10:45-11:30

Szczęsny Lucyna

poniedziałek

11:45-12:30

Szewczyk Joanna

czwartek

10:45-11:30

Ślusarczyk Małgorzata

wtorek

12:45-13:30

Taruc Leszek

poniedziałek

8:00-8:45

Wejster Katarzyna

piątek

11:45-12:30

Weygand Ewelina

czwartek

11:45-12:30

Węgrzyn Joanna

czwartek

10:45-11:30

Wieczorek Wioleta

środa

8:55-9:40

Wilk Agnieszka

środa

12:45-13:30

Wolny Małgorzata

wtorek

8:55-9:40

Wójcicka Kamila

wtorek

9:50-10:35