Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój

ul. Mazurska 6

tel. +48 324 714 704

       +48 459 450 093

poczta@sp5.jastrzebie.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2020-03-21
Powiększ obraz

Drodzy rodzice, dzisiaj w ramach 3 lekcji mamy dla Was aż 9 nowych zadań do wykonania wspólnie z Waszymi pociechami. Życzymy Wam mile spędzonego czasu przy rozwiązywaniu zadań.

#Dzieci uczą rodziców w domu - lekcja 3

Czytaj więcej o#Dzieci uczą rodziców w domu - lekcja 3
2020-03-21
Powiększ obraz

Rady dla naszych uczniów:

  • Pamiętaj, aby codziennie się logować na e-dziennik Librus, aby pozostać w stałym kontakcie z uczącymi Cię nauczycialmi i pedagogami szkolnymi, kolegami z klasy. Najlepiej jak z nauczycielami będziesz się kontaktować w godzinach "Nauki online" czyli w godzinach 8.30 - 12.30. 
  • Nie zapominaj o kontaktach koleżeńskich online. Warto założyć w swoich klasach grupy spotkań i za ich pośrednictwem mieć ze sobą stały kontakt.
  • Czas w domu, nie zwalnia Cię od aktywno.ści fizycznej. Dbaj o swoją kondycję i sprawność ruchową :) 
  • Spędzaj czas z rodzicami i rodzeństwem. To dobry czas na rozwijanie wspólnych pasji czy po prostu spędzanie czasu na wspólnych aktywnosciach dnia codziennego. Jeżeli szukacie ciekawych pomysłów, jak spędzać czas wolny - zapraszamy do zakładki "SZKOŁA W DOMU" - "CZAS WOLNY"
  • Wszyscy uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym, zindywidualizowaną ściężką kształcenia, zajęciami obowiązkowymi realizowanymi indywidualnie, wykonują te same polecenia co klasa, dostosowane do ich możliwości.

Jak zaplanowac dzień w domu?

Czytaj więcej oJak zaplanowac dzień w domu?