Tacy byliśmy...

Jesteś uczniem naszej szkoły i masz ciekawe zdjęcie z wcześniejszych lat w naszych murach? Prześlij je do nas!
A może Twoja mama lub dziadek chodzili do SP5? Stare zdjęcia mają naprawdę duży urok, a przy tym może być to świetna rodzinna zabawa!

Regulamin akcji
„Tacy byliśmy...”

1. Organizatorzy: Rada Szkoły działająca przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju

2. Cele akcji:
- dobra zabawa w czasach kwarantanny społecznej,
- powrócenie pamięcią do wcześniejszych lat szkolnych,
- miłe spędzenie wolnego czasu,
- odwracanie uwagi uczniów od nieprzyjemnych skutków zaistniałej sytuacji.

3. Uczestnicy: społeczność SP5

4. Zasady udziału w akcji:

Zachęcamy do wysyłania swoich starych zdjęć związanych z SP5 :) Jako uczeń, pracownik lub rodzic.

- Zdjęcie należy przesłać na podany e-mail: aleksandramariag91@gmail.com
- Zdjęcie wysyłane w akcji musi być wysłane za zgodą rodziców/opiekunów prawnych/właściciela zdjęcia.
- Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z akceptacją na jego publikację na stronie szkoły.

- Każdy uczestnik -uczeń naszej szkoły- biorący udział w akcji, otrzyma dodatkowe punkty dodatnie z zachowania.
5. Czas i miejsce:
Zdjęcia należy przesyłać od 18.05.20r do 29.05.20r.

ZAPRASZAMY !!
Rada Szkoły