Wizyta przedszkolaków w klasie 2 A i 3 A

Dnia 20 lutego  2020 r. klasa II a gościła  6 - letnich przedszkolaków z PP nr 4, a dzień wcześniej przedszkolaki z PP nr 5 odwiedziły klasę III a. Spotkania te przebiegały pod znakiem bohaterów bajek. Dzieci śmiało i z ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach z Magicznym Dywanem i chustą animacyjną.

Swobodnie wypowiadały się na temat swoich ulubionych bajek. Korzystając z tablicy multimedialnej mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat bohaterów bajkowych. Razem z uczniami układały i kolorowały obrazki z puzzli, z których miała następnie powstać wystawa w przedszkolu. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały medale „Przyjaciele misia”.

Dla maluchów było to nie lada przeżycie, zwłaszcza zabawa na Magicznym Dywanie. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.

Elżbieta Henicz, Elżbieta Dudzik

Elżbieta Schinohl, Barbara Niedziela