I miejsce chłopców i dziewcząt w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego

W czwartek 20 lutego 2020 roku, odbyły się w hali Omega Powiatowe Zawody z Tenisa Stowego. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas VIII (kategoria: młodzież szkolna) oraz dziewczęta i chłopcy z klasy VI a ( kategoria:dzieci).

Chłopcy z klas VIII (Jakub Paczos, Rafał Pampuch, Łukasz Mazur, Kasjan Czuba) bez problemu obronili ubiegłoroczne mistrzostwo i bez żadnego problemu awansowali do zawodów rejonowych. Równie świetnie wypadły dziewczęta z klasy VIa: Oliwia Citak oraz Martyna Mosz w meczu o pierwsze miejsce pokonały zawodniczki SP6 i też awansowały do zawodów rejonowych. Zaś chłopcy z klasy VIa (Radosław Wilczyński, Wiktor Duda, Patryk Łasocha,Kacper Jaśkiewicz) uplasowali się na 3 miejscu. Gratulujemy sukcesów!

Leszek Taruc