Klasa I a w PP nr 4 - Święto Niepodległości

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe –Święto Niepodległości.

20 listopada 2019 r., klasa 1 a na zaproszenie dzieci z Przedszkola Nr 4 miała możliwość obejrzenia inscenizacji z okazji Dnia Niepodległości. Dzielne 6 – latki recytowały patriotyczne wiersze, tańczyły i  śpiewały piosenki. Inscenizacja przeplatała się krótkimi scenkami o dziejach naszego kraju. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle pięknej scenografii. Na koniec na hasło „Baczność - do hymnu” wszyscy odśpiewali uroczyście Hymn Polski.

Wioleta Wieczorek, Bożena Kania