ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III „Piękna nasza Polska cała”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Plastycznego „Piękna nasza Polska cała”.

Otrzymaliśmy wiele pięknych prac w wykonaniu uczniów kl. I - III. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, malowania farbą, rysowania pastelami, malowania piaskiem i wiele innych) przedstawiły własne wyobrażenia o swojej ojczyźnie.  Dnia 14 listopada 2019 r. zebrała się komisja, która oceniła prace i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe, starannie wykonane, ale przede wszystkim twórcze.

Lista zwycięzców:

I miejsce – Ewelina Wójcik kl. 2a

II miejsce -  Lena Asztemborska kl. 2b, Aurora Grabka kl.2 b

III miejsce – Łukasz Kazek kl. 3 a, Sara Mika kl. 2 a

Wyróżnienia: - Marta Lisowska kl. 2 a,  Amelia Kisała kl. 3 a, Maja Migdalska kl. 3 a,  Wiktoria Pawelec kl. 2 a, Wiktor Płocki kl. 2 b,  Wojciech Sekuła kl. 3a,  Wojciech Szymoszek kl. 3a

Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Dziękujemy też nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie GRATULUJEMY!

Organizatorzy: Elżbieta Henicz,

Elżbieta Dudzik, Izabela Duk - Bochnak