Święta Wielkanocne z koleżankami i kolegami z Warszawy - Projekt 2a

Kolejne spotkanie online z uczniami klasy 1a i 1b ze Szkoły Podstawowej nr 28 im. Stefana Żeromskiego było zaplanowane na 26 marca 2021r., niestety plany pokrzyżowała pandemia i powrót do nauki zdalnej. Nasze drugie spotkanie było zatem inne, mimo że nie widzieliśmy twarzy naszych koleżanek i kolegów z Warszawy przygotowaliśmy i otrzymaliśmy prezenty.

Przesłaliśmy prezentację multimedialną „Zwyczaje i tradycje wielkanocne na Śląsku”. Otrzymaliśmy piękne własnoręcznie wykonane kartki świąteczne oraz „Życzenia wielkanocne z Warszawy” w formie prezentacji multimedialnej. Prezenty bardzo nam się podobały wywołały wiele radości, wprowadziły nas w świąteczny nastrój i bardzo za nie dziękujemy. Tęsknimy jednak za naszymi koleżankami i kolegami z Warszawy i liczymy, że kolejne spotkanie będzie już łączeniem online.

Pozdrawiamy i czekamy niecierpliwie na kolejne spotkanie oczywiście online, nie zdradzimy tematyki naszego łączenia, o tym napiszemy w kwietniu.

Bożena Kania

Wioleta Wieczorek