RAZEM W SZKOLE PODSTAWOWEJ KONKURS DLA KLAS I - III

Drodzy Uczniowie

W związku  z obchodami Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, oraz Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych, który wypada właśnie dzisiaj – 5 maja, ogłaszamy konkurs dla klas I – III.

Co należy zrobić?

Po pierwsze: Pobierz załącznik z kartą pracy i wydrukuj.

Po drugie: Wypełnij zadania zawarte w karcie pracy.

Po trzecie: Zrób zdjęcie wypełnionej karty i wyślij na adres: naszaklasa3.sp@gmail.com

UWAGA: Z pośród dobrze wypełnionych kart rozlosujemy nagrody. Na prace czekamy do piątku 8 maja 2020r.

Celem tego dnia jest upowszechnianie informacji o potrzebach osób niepełnosprawnych. Obchody mają inspirować do działań na rzecz pełnego uczestnictwa osób z niepełnosprawnością w życiu społecznym i zawodowym oraz lepszego zrozumienia problemów tych osób.

Dlatego też  zachęcamy do udziału w konkursie, by pokazać wszystkim jak ważna jest dla nas integracja z osobami niepełnosprawnymi.

Organizatorzy: Barbara Niedziela, Elżbieta Schinohl