Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój

ul. Mazurska 6

poczta@sp5.jastrzebie.pl

Zabawa ze świetlicą

Kochane Dzieci,

Jako wychowawcy świetlic szkolnej, środowiskowej, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Najpierw poproście swoich rodziców, aby codziennie przeczytali Wam fragment książki (chyba, że sami już potraficie czytać). A potem Wy przygotujcie jakiś obrazek - ilustrację do usłyszanego lub przeczytanego fragmentu. Obrazek może być wykonany dowolną techniką - ważne, żeby każdego dnia powstał jeden. Jeśli macie problem ze znalezieniem książki, może to być ewentualnie rysunkowy komentarz do jakiegoś programu obejrzanego w tv. Zabawa trawa od jutra tj. 18.03.2020 do odwołania.

Mamy nadzieję, że każdy z Was na podstawie swoich codziennych rysunków stworzy odrębną bajkę i gdy tylko się spotkamy, każdy będzie mógł w wybranym dniu pokazać pozostałym dzieciom swoje dzieło. Każda bajka codziennie będzie miała swoją fotorelację na stronie fb szkoły oraz znajdzie się na stronie szkoły w zakładce świetlica. Prosimy koniecznie podpisywać każdą pracę imieniem i nazwiskiem autora oraz datą powstania. Obiecujemy, że najładniejsze i najciekawsze prace nagrodzimy dyplomami oraz nagrodami.

Bądźcie zdrowi i pomagajcie rodzicom w obowiązkach domowych.

Pozdrawiamy Klaudia Majchrzak, Sabina Ludwiczak, Alicja Gutowska.

Ps. Do zabawy można dołączyć w dowolnym czasie.